Pomoc drogowa. Jak to jest z tymi autolawetami?

2 min read

Zapewne wielu z nas zastanawia się, jak wygląda cały proces uzyskiwania pomocy drogowej. Niby rzecz prosta, lecz wielu z nas nie miało jeszcze styczności z lawetami. Ja jednak miałem i mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć kilka słów a nawet historii z tym związanych.

Z lawet do tej pory korzystałem 3 razy w przypadkach dwóch swoich aut. Jak widać wcale nie jest to jakaś niespotykana rzecz, albowiem kupując auto używane nawet najbardziej dopilnowane z naszej strony, nasz  zakup może być złym.

W moim wypadku jednak sytuacje były jednak zgoła inne. Morał z nich jednak jest taki, że wszystkie autolawety bardzo różniły się swoim zakresem usług, płatnościami z nimi związanymi a takze uczciwością wobec klienta (niestety dziś w każdym zawodzie możemy być naciągani).

Skutkiem tego sytuacja nauczyła mnie, żeby posiadać numer do najlepszej pomocy drogowej którą znam. Taką według mnie jest zdecydowanie POMOC DROGOWA ŚWIECKO która najlepiej wywiązała się ze swoich usług wobec mnie, oferowała najlepsze ceny a także wyróżnia się tym, że bez względu na to gdzie mój samochód się rozkraczy, będzie ona dostępna i pomoże rozwiązać mój problem.

Jak działają inne firmy?

Chyba największym minusem odnośnie działania firm mogą być ich ceny. Jesli nie znamy cen, możemy zapłacić na prawdę stawkę ekstra za tą samą usługę, którą w normalnej firmie dostalibyśmy nawet o połowę taniej.

W ten sposób działają głównie lawet lokalne, albowiem one mają czesto newralgiczne miejsca częstych wypadków, które dają im duże możliwości do tego, aby zgarniać nieświadomych klientów. Ja już jednak takim nie jestem i mając kontakt do sprawdzonej firmy wiem, że będę obsłużony z największą starannością i zaangażowaniem, co powinno mieć miejsce zawsze.

Prawda jest jednak często inna i firmy które proponują nam swoją pomoc drogową, jakościowo podchodzą do klienta jako kolejny gość z kasą, który musi być odstawiony na miejsce.

Na częście są jednak firmy godne polecenia, które warto mieć na uwadzę w trudnej sytuacji!